Mercedes Lorentz: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
Editing a gallery
imported>Kingofgameshows800
Line 29: Line 29:
|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2018
| rowspan="6"|2018
| rowspan="2"|Letting Go
| rowspan="3"|Letting Go
| rowspan="2"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
Line 38: Line 38:
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Hide & Seek
|Showbiz (Minneapolis)
| rowspan="2"|Open
|
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|Hide & Seek
| rowspan="3"|Open
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|
|-style="text-align: center; "
|Showbiz (Minneapolis)
|
|
|}
|}