Mercedes Lorentz: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 Editing a gallery |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
|8<sup>th</sup> in Junior Solos | |8<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Letting Go | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 38: | Line 38: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| rowspan=" | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|Hide & Seek | |||
| rowspan="3"|Open | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||