Mia Castillo: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 9: | Line 9: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|2017 | |||
|Emergency | |||
|Jazz | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | | ||
| Line 63: | Line 69: | ||
| | | | ||
| | | | ||
|} | |||
===Trios=== | |||
{| class="mw-collapsible mw-uncollapsed wikitable sortable" data-expandtext="Show" data-collapsetext="Hide" border="1" cellpadding="4" cellspacing="0" style="width:99%; font-size:90%;" | |||
|- | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Name | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Dance Style | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Other Dancers | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | |||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2017 | ||
| | |Shooting Star | ||
| | |Lyrical | ||
| | |Christina Cervantes<br />Emely Ruiz | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
| Line 81: | Line 99: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="6" colspan="1"|2017 | ||
| | |See You Again | ||
| | |Lyrical | ||
| | |Christina Cervantes<br />Caiteyn Mason<br />Madyson Mccain<br />Emely Ruiz | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Nerds | ||
| | |Hip Hop | ||
| | |Karsyn Harlow<br />Alina Marquez<br />Alekssa Morales<br />Emely Ruiz<br />Aliza Vasquez | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Formations | ||
| | |Jazz | ||
| | |Christina Cervantes<br />Karsyn Harlow<br />Caiteyn Mason<br />Madyson Mccain<br />Emely Ruiz | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Fix You | ||
| | |Lyrical | ||
| | |Karsyn Harlow<br />Alina Marquez<br />Alekssa Morales<br />Emely Ruiz<br />Isadora Stillwagon<br />Aliza Vasquez | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Happiest Town in Town | ||
| | |Musical Theater | ||
| | |Jaden Garcia<br />Karsyn Harlow<br />Shelby Langlois<br />Caiteyn Mason<br />Madyson McCain<br />Emely Ruiz<br />Aliza Vasquez<br />Cori Warner | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Word Up | ||
| | |Jazz | ||
| | |Karsyn Harlow<br />Lindsey Krueger<br />Alina Marquez<br />Alekssa Morales<br />Emely Ruiz<br />Isadora Stillwagon<br />Genie Tang<br />Aliza Vasquez | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||