Mia Maxwell: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 114: | Line 114: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
|Charlotte Baxter<br />Olivia Daugherty<br />Ellie Gould<br />Jordyn Hubbs<br />Abbey McWhirter<br />Ferris Schley | |||
|Jacey Carroll<br />Olivia Daugherty<br />Jordyn Hubbs<br />Abbey McWhirter | |||
|Jacey Carroll<br />Jordyn Hubbs<br />Abbey McWhirter | |||
|Jacey Carroll<br />Zach Cordova<br />Olivia Daugherty<br />Julia DiPretoro<br />Molly Evans<br />Jordyn Hubbs<br />Abbey McWhirter<br />Bethany Violett | |||
|Charlotte Baxter<br />Jacey Carroll<br />Zach Cordova<br />Olivia Daugherty<br />Ava DiPretoro<br />Julia DiPretoro<br />Jordyn Hubbs<br />Abbey McWhirter<br />Daede Ott<br />Gia Ramirez<br />Bethany Violett | |||
|Jacey Carroll<br />Zach Cordova<br />Ava DiPretoro<br />Julia DiPretoro<br />Claire Fitzgerald<br />Abigail Hoffmann<br />Genevieve Holliday<br />Jordyn Hubbs<br />Avarie Jahnke<br />Sam Kurtz<br />Abbey McWhirter<br />Daede Ott<br />Jacqueline Pham<br />Ferris Schley<br />Addi Weeder | |||
|- | |||
|Charlotte Baxter<br />Jacey Carroll<br />Zach Cordova<br />Olivia Daugherty<br />Julia DiPretoro<br />Ellie Gould<br />Jordyn Hubbs<br />Avarie Jahnke<br />Abbey McWhirter | |||
|Charlotte Baxter<br />Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Jacey Carroll<br />Julia DiPretoro<br />Olivia Gieringer<br />Luke Kamppila<br />Maddy Lyskawa<br />Tayler McGuire<br />Abbey McWhirter<br />Kendall Napier<br />Segren Rollin<br />Hunter Turbyne<br />Bethany Violett<br />Stephanie Weiss<br />Natasha Wells | |||
|Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Olivia Gieringer<br />Quintin Hugate<br />Luke Kamppila<br />Megan Livermore<br />Maddy Lyskawa<br />Tayler McGuire<br />Jacqueline Pham<br />Ferris Schley<br />Tyler Smith<br />Hunter Turbyne<br />Stephanie Weiss<br />Natasha Wells | |||
|Charlotte Baxter<br />Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Olivia Daugherty<br />Claire Fitzgerald<br />Jordyn Hubbs<br />Quintin Hugate<br />Maddy Lyskawa<br />Lilli Maples<br />Kendall Napier<br />Gia Ramirez<br />Ferris Schley<br />Tyler Smith<br />Bethany Violett<br />Stephanie Weiss | |||
|Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Claire Fitzgerald<br />Olivia Gieringer<br />Quintin Hugate<br />Luke Kamppila<br />Lizzie Leski<br />Megan Livermore<br />Maddy Lyskawa<br />Lilli Maples<br />Tayler McGuire<br />Kendall Napier<br />Ferris Schley<br />Tyler Smith<br />Hunter Turbyne<br />Bethany Violett<br />Stephanie Weiss<br />Natasha Wells | |||
|Ciara Billups<br />Julia DiPretoro<br />Olivia Gieringer<br />Tayler McGuire<br />Abbey McWhirter<br />Kendall Napier<br />Hunter Turbyne<br />Bethany Violett<br />Natasha Wells | |||
|- | |||
|Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Lauren Crocker<br />Claire Fitzgerald<br />Olivia Gieringer<br />Lizzie Leski<br />Megan Livermore<br />Maddy Lyskawa<br />Lilli Maples<br />Kendall Napier<br />Megan Noyes<br />Gia Ramirez<br />Alexa Reyes<br />Tyler Smith<br />Bethany Violett<br />Stephanie Weiss | |||
|Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Jacey Carroll<br />Olivia Gieringer<br />Megan Livermore<br />Maddy Lyskawa<br />Tayler McGuire<br />Jacqueline Pham<br />Natasha Wells | |||
|Melanie Benson<br />Zach Cordova<br />Olivia Daugherty<br />Julia DiPretoro<br />Olivia Gieringer<br />Jordyn Hubbs<br />Quintin Hugate<br />Luke Kamppila<br />Lizzie Leski<br />Megan Livermore<br />Maddy Lyskawa<br />Lilli Maples<br />Tayler McGuire<br />Abbey McWhirter<br />Kendall Napier<br />Jacqueline Pham<br />Segren Rollin<br />Ferris Schley<br />Tyler Smith<br />Hunter Turbyne<br />Bethany Violett<br />Stephanie Weiss<br />Natasha Wells | |||
|Melanie Benson<br />Ciara Billups<br />Lauren Crocker<br />Claire Fitzgerald<br />Olivia Gieringer<br />Quintin Hugate<br />Luke Kamppila<br />Megan Livermore<br />Maddy Lyskawa<br />Lilli Maples<br />Tayler McGuire<br />Kendall Napier<br />Megan Noyes<br />Ferris Schley<br />Tyler Smith<br />Hunter Turbyne<br />Bethany Violett<br />Stephanie Weiss<br />Natasha Wells | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |- | ||
| | | | ||