Molly Lyons: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 45: | Line 45: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2015 | |||
|Waiting for Love | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Gisele Cestaro<br />Julianna Crespi<br />Gillian Gordon<br />Molly Lyons<br />Christina Oliveri<br />Isabella Weidmann<br />Emma Wolff | |||
|Hall of Fame (Hartford) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Little Red Wagon | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Gisele Cestaro<br />Julianna Crespi<br />Molly Lyons<br />Christina Oliveri<br />Sophie Porigow<br />Samantha Rodriquez<br />Alexa Schwartzberg<br />Gia Sylvester<br />Camilla Truesdale<br />Emma Wolff | |||
|Hall of Fame (Hartford) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
|Defining Moments | |||
|Lyrical | |||
| | |||
|Zoe Averill<br />Skye Ayala<br />Gisele Cestaro<br />Julianna Crespi<br />Lily Gentile<br />Julia Glynn<br />Maelani Groff<br />Freya Ireland<br />Carly Israel<br />Danielle Kotch<br />Molly Lyons<br />Kayla Mak<br />Jenna Meilman<br />Christina Oliveri<br />Sophie Porigow<br />Samantha Rodriquez<br />Alexa Schwartzberg<br />Gia Sylvester<br />Camilla Truesdale<br />Isabella Weidmann<br />Emma Wolff | |||
|Hall of Fame (Hartford) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2015-6 | |||
|Velocity | |||
|Ballet | |||
| | |||
|[[Kayla Mak]]<br />[[Jenna Meilman]]<br />Christina Oliveri<br />[[Gia Sylvester]]<br />and other dancers | |||
|Hall of Fame (Hartford) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|} | |} | ||
==External Links== | ==External Links== | ||
*[https://twitter.com/mollylyons284 Twitter] | *[https://twitter.com/mollylyons284 Twitter] | ||