Molly Lyons: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2015 | ||
|Changing | |Changing | ||
|Contemporary | |Contemporary | ||
| Line 19: | Line 19: | ||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |3<sup>rd</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Gravel Line | | rowspan="2"|Gravel Line | ||
| | | rowspan="2"| | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|Onstage (Springfield) | |Onstage (Springfield) | ||
|12<sup>th</sup> in Advanced Mini Solos | |12<sup>th</sup> in Advanced Mini Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (Hartford) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Double Platnum | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2016 | |2016 | ||