Molly Lyons: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="2"|2015 | ||
| rowspan="2"|Gravel Line | | rowspan="2"|Gravel Line | ||
| rowspan="2"| | | rowspan="2"| | ||
| Line 28: | Line 22: | ||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Double Platnum | |7<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Double Platnum | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="3"| | |2016 | ||
|Changing | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|Hall of Fame (Hartford) | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="3"|2017 | |||
| rowspan="3"|With this Love | | rowspan="3"|With this Love | ||
| rowspan="3"|Contemporary | | rowspan="3"|Contemporary | ||