Nina Cerniglia: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
Line 54: Line 54:
|unknown scoring  
|unknown scoring  
|-
|-
| rowspan="3" |2015
| rowspan="4" |2015
| rowspan="3" |Ah Paris!
| rowspan="4" |Ah Paris!
| rowspan="3" |Acrobatic  
| rowspan="4" |Acrobatic  
|DEA (Pittsburgh)
|DEA (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
Line 65: Line 65:
|OSNY (Pittsburgh)
|OSNY (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|13th Place Junior
|-
|-
| rowspan="4" |2016
| rowspan="4" |2016
Line 97: Line 100:
|-
|-
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|Fire & Ice (Pittsburgh)
|Unknown scoring
|10th Place Teen
|}
|}