Nina Cerniglia: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
|||
| Line 54: | Line 54: | ||
|unknown scoring | |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Ah Paris! | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" |Acrobatic | ||
|DEA (Pittsburgh) | |DEA (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 65: | Line 65: | ||
|OSNY (Pittsburgh) | |OSNY (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |||
|13th Place Junior | |||
|- | |- | ||
| rowspan="4" |2016 | | rowspan="4" |2016 | ||
| Line 97: | Line 100: | ||
|- | |- | ||
|Fire & Ice (Pittsburgh) | |Fire & Ice (Pittsburgh) | ||
| | |10th Place Teen | ||
|} | |} | ||