Nina Cerniglia: Difference between revisions
| Line 84: | Line 84: | ||
|Regional intermediate miss | |Regional intermediate miss | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Light a Fire | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Contemporary | ||
|KAR (Pittsburgh) | |KAR (Pittsburgh) | ||
|9<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos | |9<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos | ||
| Line 92: | Line 92: | ||
|JUMP (Pittsburgh) | |JUMP (Pittsburgh) | ||
|did not place | |did not place | ||
|- | |||
|Fire and Ice (Pittsburgh) | |||
|Costume Award | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |2018 | | rowspan="2" |2018 | ||