Nina Cerniglia: Difference between revisions

Line 84: Line 84:
|Regional intermediate miss
|Regional intermediate miss
|-
|-
| rowspan="2" |2017
| rowspan="3" |2017
| rowspan="2" |Light a Fire
| rowspan="3" |Light a Fire
| rowspan="2" |Contemporary
| rowspan="3" |Contemporary
|KAR (Pittsburgh)
|KAR (Pittsburgh)
|9<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|9<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos
Line 92: Line 92:
|JUMP (Pittsburgh)
|JUMP (Pittsburgh)
|did not place
|did not place
|-
|Fire and Ice (Pittsburgh)
|Costume Award
|-
|-
| rowspan="2" |2018
| rowspan="2" |2018