Olivia Haschak: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 102: | Line 102: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2015 | |||
| style="text-align: center; " |Wings on My Back | |||
| style="text-align: center; " |Lyrical | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |[[Sierra Haschak]] | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2015 | | style="text-align: center; " |2015 | ||