Olivia Magni: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 47: | Line 47: | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Ruby Solos<br />Miss Showbiz | |1<sup>st</sup> in Petite Ruby Solos<br />Miss Showbiz | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2017 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Grown | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Jessica Monnig | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 57: | Line 57: | ||
|11<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |11<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |NUVO (Anaheim) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2018 | ||
| rowspan="6"|Ocean Eyes | |||
| rowspan="6"|Contemporary | |||
| rowspan="6"|Jessica Monnig | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 66: | Line 69: | ||
|KAR (Redondo Beach) | |KAR (Redondo Beach) | ||
|15<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | |15<sup>th</sup> in Secondary 9-11 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showstopper (WCF) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Showbiz (Riverside) | |Showbiz (Riverside) | ||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Anaheim) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Dance Awards (Las Vegas) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|2019 | |||
|Rhapsody | |||
|Contemporary | |||
| | |||
|NUVO (Long Beach) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||