Paige Kracht: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 102: Line 102:
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
|-
| rowspan="6" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="7" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Diego)
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |9<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 123: Line 123:
| style="text-align: center; " |NUVO (Dallas)
| style="text-align: center; " |NUVO (Dallas)
| style="text-align: center; " |did not place
| style="text-align: center; " |did not place
|-
| style="text-align: center; " |The Mind
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |NUVO (Albuquerque)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|}
|}