Paige Landseadal: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 41: Line 41:
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2015
| rowspan="2"|2015
|Dream
|Dream
|
|
Line 47: Line 47:
|KAR Nationals (Las Vegas)
|KAR Nationals (Las Vegas)
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|Heart of Stone
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|2<sup>nd</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2016
| rowspan="2"|2016
Line 61: Line 67:
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2017
| rowspan="3"|2017
| rowspan="2"|Found
| rowspan="2"|Found
| rowspan="2"|
| rowspan="2"|
Line 71: Line 77:
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2018
|Arbenita
|
|
|Showstopper (Anaheim II)
|3<sup>rd</sup> in Senior Solos
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
|Secret
|Secret
|
|
Line 77: Line 89:
|KAR (San Jose)
|KAR (San Jose)
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos
|-style="text-align: center; "
|Stay
|
|
|Showstopper (Anaheim III)
|1<sup>st</sup> in Senior Solos
|}
|}