Paige Landseadal: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 72: Line 72:
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|4<sup>th</sup> in Teen Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2015
| rowspan="3"|2015
|Dream
| rowspan="2"|Dream
|
| rowspan="2"|
|
| rowspan="2"|Amanda Heymann Greager
|KAR Nationals (Las Vegas)
|KAR Nationals (Las Vegas)
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|2<sup>nd</sup> in Elite 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|Revolution
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Heart of Stone
|Heart of Stone