Paige Totzke: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 Adding categories |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 133: | Line 133: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" style="text-align: center; " |2017 | ||
| style="text-align: center; " |Keeping Your Head Up | | style="text-align: center; " |Keeping Your Head Up | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| Line 144: | Line 144: | ||
| style="text-align: center; " |Jazz | | style="text-align: center; " |Jazz | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Lauren Acree<br />Caroline Barker<br />Lydia Holland<br />Brooke Mason<br />Alex Privat<br />Chloe Shaw<br />Carley Uhl | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 151: | Line 151: | ||
| style="text-align: center; " |Musical Theater | | style="text-align: center; " |Musical Theater | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Brooke Mason<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw<br />Elle Thomas<br />Carley Uhl<br />Ava Grace Vermillion | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 158: | Line 158: | ||
| style="text-align: center; " |Tap | | style="text-align: center; " |Tap | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Lauren Acree<br />Madelyn Austin<br />Megan Bridges<br />Caroline Humphrey<br />Madison Jensen<br />Alexis Linnebach<br />Ella Lorfing<br />Brooke Mason<br />Olivia Mills<br />Megan Raach<br />Hannah Redding<br />Emma Schellhase<br />Hadley Skinner<br />Eve Steinle<br />Elle Thomas<br />Emma Williams | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 165: | Line 165: | ||
| style="text-align: center; " |Contemporary | | style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " |Lauren Acree<br />Caroline Barker<br />Taylor Fine<br />Lydia Holland<br />Brooke Mason<br />Olivia Mills<br />Peyton Panovich<br />Samantha Pennington<br />Alex Privat<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw<br />Elle Thomas<br />Carley Uhl<br />Addie Ward | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| Line 173: | Line 173: | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Many Dancers | | style="text-align: center; " |Many Dancers | ||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Pep Rally | |||
| style="text-align: center; " |Hip Hop | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Caroline Barker<br />Taylor Fine<br />Brooke Mason<br />Olivia Mills<br />Emily Moore<br />Grace Rasmussen<br />Katherine Rouse<br />Sydney Summers<br />Elle Thomas<br />Carley Uhl<br />Addie Ward | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |Find Me | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Riley Brull<br />Jada Burris<br />Miley Fisher<br />Caroline Humphrey<br />Elise Pai<br />Chloe Shaw | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Thing Called Love | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Caroline Barker<br />Tyler Bret<br />Taylor Fine<br />Lydia Holland<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw<br />Elle Thomas<br />Ava Grace Vermillion | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |When Velma Takes The Stand | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Lydia Holland<br />Brooke Mason<br />Regan Poppen<br />Chloe Shaw<br />Elle Thomas<br />Carley Uhl | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Sophisticated Lady | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Caroline Barker<br />Lydia Holland<br />Brooke Mason<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw<br />Carley Uhl<br />Ava Grace Vermillion<br />Olivia Whitenack | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |True Colors | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Caroline Barker<br />Tyler Bret<br />Taylor Fine<br />Taylor Howard<br />Brooke Mason<br />Olivia Mills<br />Kaitlyn Rose<br />Chloe Shaw | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Play Ball | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Many Dancers | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Rude Things | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Olivia Augustine<br />Caroline Barker<br />Skylar Batty<br />Emmy Bidnick<br />Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Taylor Howard<br />Brooke Mason<br />Olivia Mills<br />Elle Thomas<br />Carley Uhl<br />Ava Grace Vermillion<br />Addie Ward | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Confess to Me | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " | | |||
| style="text-align: center; " |Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Shalise Hannibal<br />Taylor Howard<br />Olivia Mills<br />Elle Thomas | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||