Paige Totzke: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 196: Line 196:
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="10" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |Find Me
|-
| style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Find Me
| style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |Riley Brull<br />Jada Burris<br />Miley Fisher<br />Caroline Humphrey<br />Elise Pai<br />Chloe Shaw
| rowspan="2" style="text-align: center; " |
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Riley Brull<br />Jada Burris<br />Miley Fisher<br />Caroline Humphrey<br />Elise Pai<br />Chloe Shaw
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Small Groups
|-
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Sandusky)
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Small Groups
|-
|-
| style="text-align: center; " |Thing Called Love
| style="text-align: center; " |Thing Called Love
Line 237: Line 241:
| style="text-align: center; " |Many Dancers
| style="text-align: center; " |Many Dancers
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |3<sup>rd</sup> in Teen Line
|-
|-
| style="text-align: center; " |Rude Things
| style="text-align: center; " |Rude Things
Line 248: Line 252:
| style="text-align: center; " |Confess to Me
| style="text-align: center; " |Confess to Me
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |Chase Hudson
| style="text-align: center; " |Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Shalise Hannibal<br />Taylor Howard<br />Olivia Mills<br />Elle Thomas
| style="text-align: center; " |Mckenna Cain<br />Taylor Fine<br />Shalise Hannibal<br />Taylor Howard<br />Olivia Mills<br />Elle Thomas
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)