Paige Totzke: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 12: | Line 12: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" style="text-align: center; " |2016 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Queen Bee | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |Stage One (Kansas City) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Junior Solos | |||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | | style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||