Paige Totzke: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 102: Line 102:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-
| style="text-align: center; " |2016
| style="text-align: center; " |Surprise
| style="text-align: center; " |Musical Theater
| style="text-align: center; " |Chloe Shaw<br />Hadley Skinner
| style="text-align: center; " |Hall of Fame (Kansas City)
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| style="text-align: center; " |2017
| style="text-align: center; " |2017