Paulina Villanueva: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 70: Line 70:
|2016-8
|2016-8
|Jive Bunny
|Jive Bunny
|
|Production
|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|[[Alex Anton]]<br />[[Eva Igo]]<br />[[Catie Sjoquist]]<br />[[Lexus Johnson]]<br />[[Sara Gutz]]<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]<br />and many others
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|1<sup>st</sup> in Production Lines
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2017
| rowspan="5"|2017
|In Your Wondering
|Jazz
|Alexa Adams<br />Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Brynn McDonald<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Eva Igo]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|-style="text-align: center; "
|Go Off
|Go Off
|Jazz
|Jazz