Paulina Villanueva: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 75: | Line 75: | ||
|1<sup>st</sup> in Production Lines | |1<sup>st</sup> in Production Lines | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2017 | ||
|In Your Wondering | |In Your Wondering | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| Line 81: | Line 81: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Sun | |||
|Open | |||
|Bennet Espindabanick<br />Ty Feldewerd<br />Alicia Gan<br />Ava Gerst<br />[[Sara Gutz]]<br />Aliyah Hamlin<br />Rachel Harris<br />Lexi Heath<br />Maris Lapointe<br />Emma Marx<br />Olivia Nelson<br />Lauren Olson<br />Olivia Penticoff<br />Miranda Shaughnessy<br />[[Catie Sjoquist]]<br />Lauren Sklar<br />Ashley Truong<br />Joshua Ukura<br />Morgan Vannelli<br />[[Eva Igo]]<br />[[Ellie Wagner]]<br />[[Skyla Ward]] | |||
|Hall of Fame (St. Paul) | |||
|2<sup>nd</sup> in Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Go Off | |Go Off | ||