Paulina Villanueva: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 113: | Line 113: | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="20"|2018 | | rowspan="20"|2018 | ||
|Purpose | | rowspan="2"|Purpose | ||
|Contemporary | | rowspan="2"|Contemporary | ||
| | | rowspan="2"|Bennet Espindabanick<br />[[Sara Gutz]]<br />Isabella Jarvis<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Maria Neely<br />[[Ali Ogle]]<br />Keira Redpath<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | ||
|Bennet Espindabanick<br />[[Sara Gutz]]<br />Isabella Jarvis<br />Maris Lapointe<br />Kendall Lewis<br />Maria Neely<br />[[Ali Ogle]]<br />Keira Redpath<br />[[Ava Wagner]]<br />[[Ellie Wagner]] | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Orlando) | |||
| | | | ||
|} | |} | ||