Payton Riss: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 131: Line 131:
|5<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios
|5<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2" colspan="1"|2018
| rowspan="3"|2018
| rowspan="2" colspan="1"|A Reason to Pray
| rowspan="3"|A Reason to Pray
| rowspan="2" colspan="1"|Contemporary
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="2" colspan="1"|[[Laura Siegel]]
| rowspan="3"|[[Laura Siegel]]
|Hall of Fame (St. Paul)
|Hall of Fame (St. Paul)
|
|
Line 140: Line 140:
|Hall of Fame (Orlando)
|Hall of Fame (Orlando)
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|StarQuest (Minneapolis)
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2019
|2019