Payton Riss: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 131: | Line 131: | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios | |5<sup>th</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|A Reason to Pray | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Laura Siegel]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
| Line 140: | Line 140: | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2019 | |2019 | ||