Payton Riss: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 169: | Line 169: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Wild is the Wind | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Open | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Ayla Pilrain<br />[[Charlie Weber]] | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Orlando) | |Hall of Fame (Orlando) | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior | |2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duos/Trios | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2019 | |2019 | ||