Payton Riss: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 199: | Line 199: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="7"|2015 | |||
|Castle on a Cloud | |||
|Lyrical | |||
|Morgan Anderson<br />Lynlie Ferrin<br />Carly Janicke<br />Grace Lee<br />Payton Riss<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Wash that Man | |||
|Jazz | |||
|Lynlie Ferrin<br />Carly Janicke<br />Payton Riss<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez<br />Isabel Vitense<br />Charlie Weber | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Bom Bom | |||
|Jazz | |||
|Katelynn Cornwell<br />Ihuoma Edwards<br />Mika Garves<br />Braeden Haider<br />Payton Hernandez<br />Ava Prigge<br />Kyla Thordson<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Time After Time | |||
|Lyrical | |||
|Katelynn Cornwell<br />Ihuoma Edwards<br />Mika Garves<br />Braeden Haider<br />Payton Hernandez<br />Ava Prigge<br />Kyla Thordson<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Singing in the Rain | |||
|Tap | |||
|Katelynn Cornwell<br />Ihuoma Edwards<br />Mika Garves<br />Braeden Haider<br />Payton Hernandez<br />Ava Prigge<br />Kyla Thordson<br />Karli Turner<br />Natalie Vazquez | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Fly Girls | |||
|Hip Hop | |||
|Many Dancers | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Heroes of Hope | |||
|Lyrical | |||
|Many Dancers | |||
|StarQuest (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="15"|2016 | | rowspan="15"|2016 | ||