Pressley Hosbach: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 67: Line 67:
|
|
|
|
|
|Fierce
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2019
| rowspan="5"|2019
| rowspan="2"|Another One Bites the Dust
| rowspan="3"|Another One Bites the Dust
| rowspan="2"|Jazz
| rowspan="3"|Jazz
| rowspan="2"|Tracy Badini
| rowspan="3"|Tracy Badini
|JUMP (Portland)
|JUMP (Portland)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked!
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked!
Line 79: Line 79:
|Radix (Meadowlands)
|Radix (Meadowlands)
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|5<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|Fierce
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Everlasting
| rowspan="2"|Everlasting