Pressley Hosbach: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 67: | Line 67: | ||
| | | | ||
| | | | ||
| | |Fierce | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Another One Bites the Dust | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Jazz | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Tracy Badini | ||
|JUMP (Portland) | |JUMP (Portland) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | ||
| Line 79: | Line 79: | ||
|Radix (Meadowlands) | |Radix (Meadowlands) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Fierce | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|Everlasting | | rowspan="2"|Everlasting | ||