Rachael Anderson: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 116: | Line 116: | ||
|- | |- | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Year | ! style="background:#f2c8e0;" |Year | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2015 | ||
| | |Westlake High | ||
| | |1<sup>st</sup> Place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="6"|2017 | ||
| rowspan="2"|San Diego | |||
| | |9<sup>th</sup> Grade - 3<sup>rd</sup> Place | ||
| | |||
| | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Finals - 2<sup>nd</sup> Place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|Thousand Oaks | ||
| | |9<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | |Finals - 5<sup>th</sup> Place | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|Long Beach Nationals | ||
|9<sup>th</sup> Grade - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 11<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="6"|2018 | |||
| rowspan="2"|San Diego | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 4<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Thousand Oaks | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 2<sup>nd</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Long Beach Nationals | |||
|10<sup>th</sup> Grade - 1<sup>st</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 9<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="5"|2019 | |||
|San Diego | |||
|5<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Glendale | |||
|9<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Thousand Oaks | |||
|5<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="2"|Long Beach Nationals | |||
|11<sup>th</sup> Grade - 5<sup>th</sup> Place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Finals - 6<sup>th</sup> Place | |||
|} | |} | ||