Raquel Glasser: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 16: Line 16:
|4<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos
|4<sup>th</sup> in Intermediate 12-14 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="4"|2016
| rowspan="6"|2016
| rowspan="2"|Faith in Me
| rowspan="3"|Faith in Me
| rowspan="2"|Lyrical
| rowspan="3"|Lyrical
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|KAR (Pomona)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper Nationals
|Showstopper Nationals
|
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|Wonderful
| rowspan="3"|Wonderful
| rowspan="2"|Jazz
| rowspan="3"|Jazz
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|did not place
|did not place
|-style="text-align: center; "
|KAR (Pomona)
|6<sup>th</sup> in Elite 15-19 Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Showstopper Nationals
|Showstopper Nationals