Reagan Martin: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 84: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
| rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | | rowspan="20" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |Rise | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Rise | ||
| style="text-align: center; " | | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Lyrical | ||
| style="text-align: center; " |unknown | | rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | ||
| style="text-align: center; " |Starpower (Fresno) | | style="text-align: center; " |Starpower (Fresno) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Regional Teen Miss Starpower | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Advanced 15-19 Solos<br />Regional Teen Miss Starpower | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |Missed | | style="text-align: center; " |Showbiz (Riverside) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
| style="text-align: center; " |unknown | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Missed | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | | style="text-align: center; " |KAR (San Jose) | ||
| style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Solos | | style="text-align: center; " |2<sup>nd</sup> in Intermediate 12-14 Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Showbiz (Riverside) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|} | |} | ||