Riley Bendel: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 148: | Line 148: | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | |1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="20" |2019 | ||
| rowspan="2" |Cartier | |||
| rowspan="2" |Hip Hop | |||
| rowspan="2" |Chloe Akers<br />Gianna Chute<br />Brooklyn Coronado<br />Mia Damico<br />Erynne Mangsat<br />Marin Meadors<br />Molly Meadors<br />Aubrey Park<br />Molly Ryann<br />Kylie Smith<br />Kawena Tavares<br />Keira Valdez<br />Analiese Villasenor<br />Hannah Williams | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| rowspan="2" |Defying Gravity | |||
| rowspan="2" |Musical Theater | |||
| rowspan="2" |Vanessa Albee<br />Brooklyn Coronado<br />Mia Damico<br />[[Melody Kidder]]<br />Erynne Mangsat<br />Peyton Mendelkow<br />Aubrey Park<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Kylie Smith<br />Aubrie Stoehr<br />Azaret Tiscareno<br />Anyssa Villasenor<br />Luciana Vun<br />Hannah Williams | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|Vanessa Albee<br /> | |- | ||
| rowspan="2" |Dead Hearts | |||
| rowspan="2" |Lyrical | |||
| rowspan="2" |Vanessa Albee<br />Aedyn Bekker<br />Brooklyn Coronado<br />Mia Damico<br />Sarah Di Gioia<br />Jadyn Dumond<br />Kaylyn Houchens<br />[[Bella Kidder]]<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Erynne Mangsat<br />Peyton Mendelkow<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Kylie Smith<br />Aubrie Stoehr<br />Hannah Williams | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan="2" |Chaplin | |||
| rowspan="2" |Jazz | |||
| rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Mackenzie Groty<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />Izabel Hurtado<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Elisabeth Montoya<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Hannah Williams | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />[[Melody Kidder]]<br />Elisabeth Montoya | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Brina Daniel<br />Cameron Friel<br />Lexie Houchens<br />Marin Meadors<br />Molly Meadors<br />Alexis Ramos<br />Molly Ryann<br />Kawena Tavares<br />Analiese Villasenor | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
|- | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />Sarah Di Gioia<br />Mackenzie Groty<br />Kaylyn Houchens<br />Kendall Le<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Hannah Williams<br />Skylar Yeung | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |||
|Showstopper (Anaheim III) | |||
| | | | ||
| | |- | ||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" | | |||
| rowspan="2" |Vanessa Albee<br />[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Sarah Di Gioia<br />Mackenzie Groty<br />Kendall Le<br />[[Kayla Seitel]]<br />[[Talia Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Skylar Yeung | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" |[[Kendal Clemens]]<br />[[Mackenzie Clemens]]<br />Kaylee Crawford<br />Sarah Di Gioia<br />Isabella Elmazis<br />Mackenzie Groty<br />Carissa Hobbs<br />Kaylyn Houchens<br />Izabel Hurtado<br />[[Melody Kidder]]<br />Kendall Le<br />Elisabeth Montoya<br />Molly Ryann<br />[[Kayla Seitel]]<br />Aubrie Stoehr<br />Payton Sullivan<br />Hannah Williams | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" | | ||
| | | rowspan="2" |Many Dancers | ||
| | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Showstopper (Anaheim III) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||