Shae Smolik: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
Line 32: Line 32:
! Year
! Year
! Song
! Song
!
! Notes
! Notes
|-
|-
|2019
|2019
|Burning House (Cover)
|Burning House (Cover)
|
|[https://www.youtube.com/watch?v=LYEcnd8Wjws]
|[https://www.youtube.com/watch?v=LYEcnd8Wjws]
|-
|-
|2021
|2021
|Don't Take Him Down
|Don't Take Him Down
|
|[https://open.spotify.com/album/7zFBjd9ChDyzS9JQSdZ8w0?fbclid=IwAR1LPWMQRJND9sEgPDF7BBzd8zuuJTpLQJEjJAWN6Ibz_Pkd3dGH56XPeA0]
|[https://open.spotify.com/album/7zFBjd9ChDyzS9JQSdZ8w0?fbclid=IwAR1LPWMQRJND9sEgPDF7BBzd8zuuJTpLQJEjJAWN6Ibz_Pkd3dGH56XPeA0]
|-
|2021
|White Noise
|
|[https://open.spotify.com/album/5FErL2z8tukLcvg7hBnoRD?highlight=spotify:track:0Q5baFpbV5QekoSCVDJtSp <nowiki>[3]</nowiki>]
|}
|}