Shylah Bucher: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 18: Line 18:
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2014
| rowspan="3"|2014
|In Case
| rowspan="3"|In Case
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="3"|Elizabeth Petrin
|NUVO
|
|
|-style="text-align: center; "
|Hollywood Vibe
|
|
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Redondo Beach)
|Hall of Fame (Redondo Beach)
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
|1<sup>st</sup> in Junior Solos
Line 30: Line 36:
|
|
|KAR (Redondo Beach II)
|KAR (Redondo Beach II)
|5<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos
|5<sup>th</sup> in Elite 12-14 Solos<br />NYC All-Stars
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="2"|2018
| rowspan="2"|2018