Shylah Bucher: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|2014 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|In Case | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Elizabeth Petrin | ||
|NUVO | |NUVO | ||
| | | | ||
| Line 27: | Line 27: | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|StarSystems | |||
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Fame (Redondo Beach) | |Hall of Fame (Redondo Beach) | ||