Shylah Bucher: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 18: Line 18:
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|9<sup>th</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
| rowspan="3"|2014
| rowspan="4"|2014
| rowspan="3"|In Case
| rowspan="4"|In Case
| rowspan="3"|Contemporary
| rowspan="4"|Contemporary
| rowspan="3"|Elizabeth Petrin
| rowspan="4"|Elizabeth Petrin
|NUVO
|NUVO
|
|
Line 27: Line 27:
|Hollywood Vibe
|Hollywood Vibe
|
|
|-style="text-align: center; "
|StarSystems
|3<sup>rd</sup> in Junior Solos
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|Hall of Fame (Redondo Beach)
|Hall of Fame (Redondo Beach)