Shylah Bucher: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 18: | Line 18: | ||
|9<sup>th</sup> in Junior Solos | |9<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|2014 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|In Case | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Elizabeth Petrin | ||
|NUVO | |NUVO | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|24/7 | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />Stop the Clock | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hollywood Vibe | |Hollywood Vibe | ||