Shylah Bucher: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
imported>Kingofgameshows800
Line 125: Line 125:
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Competition
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards
|-style="text-align: center; "
|2016
|Unknown
|
|[[Charlotte Foldes]]<br />[[Rachael Anderson]]
|Hollywood Vibe (Las Vegas)
|
|-style="text-align: center; "
|-style="text-align: center; "
|2017
|2017