Chloe East: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
No edit summary
>Kidgameshowlover800
Line 256: Line 256:
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups<br />Gold
|1<sup>st</sup> in Mini Large Groups<br />Gold
|-
|-
| rowspan="2" |2012
| rowspan="3" |2012
|Envy
|
|[[Jessalyn Ward]]<br />Taegan Mehrens<br />[[Makayla Gordon]]<br />Krysta Hansell<br />Devyn Shanley<br />Alexa Vano
|Showstopper (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Small Groups<br />Crystal Award
|-
| rowspan="2" |The Blinding
| rowspan="2" |The Blinding
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
Line 265: Line 271:
|Showstopper (Anaheim)
|Showstopper (Anaheim)
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups<br />Crystal Award
|1<sup>st</sup> in Junior Small Groups<br />Crystal Award
|-
|
|Envy
|
|[[Jessalyn Ward]]<br />Taegan Mehrens<br />[[Makayla Gordon]]<br />Krysta Hansell<br />Devyn Shanley<br />Alexa Vano
|Showstopper (Anaheim)
|4<sup>th</sup> in Junior Small Groups<br />Crystal Award
|-
|-
|
|