Sloane Dokman: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 110: | Line 110: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Support You | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3"|[[Harlow Ganz]] | ||
|NUVO (Minneapolis) | |NUVO (Minneapolis) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | |1<sup>st</sup> in Junior Duets/Trios | ||
| Line 119: | Line 119: | ||
|Hall of Fame (St. Paul) | |Hall of Fame (St. Paul) | ||
|4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | |4<sup>th</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="2"|2019 | | rowspan="2"|2019 | ||