Sloane Dokman: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="10"|2018 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Nordlys | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5"| | ||
|Hall of Dance (St. Paul) | |Hall of Dance (St. Paul) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 67: | Line 67: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | |NUVO (Minneapolis) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="5"|Lost it to Trying | |||
| rowspan="5"|Contemporary | |||
| rowspan="5"| | |||
|Hall of Dance (St. Paul) | |Hall of Dance (St. Paul) | ||
|did not place | |did not place | ||
| Line 81: | Line 84: | ||
|Showbiz (Minneapolis) | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Omaha) | |||
|7<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="10"|2019 | | rowspan="10"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Floating World | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"|Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="4"| | ||
|JUMP (St. Louis) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Boston) | |Radix (Boston) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|NUVO (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Hall of Dance (Minneapolis) | |Hall of Dance (Minneapolis) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|Like a River Runs | | rowspan="3"|Like a River Runs | ||
|Contemporary | | rowspan="3"|Contemporary | ||
| | | rowspan="3"| | ||
|JUMP (Minneapolis) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Radix (Minneapolis) | |||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Dance (Minneapolis) | |Hall of Dance (Minneapolis) | ||
| | | | ||