Sloane Dokman: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 207: | Line 207: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ! style="background:#f2c8e0;" |Competition | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|-style="text-align: center; " | |||
| rowspan="4"|2017 | |||
|Improv Alamoto | |||
|Improv | |||
|Adele Strommen<br />Grayce Norden<br />[[Harlow Ganz]]<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|If I Was You | |||
|Jazz | |||
|Grayce Norden<br />[[Harlow Ganz]]<br />Hayley Miller<br />Makena Rasmussen<br />[[Olivia Deangelo]]<br />[[Sloane Dokman]]<br />Veronica Jaspers | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|did not place | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|The Remembered | |||
|Contemporary | |||
|Adele Strommen<br />Bella Saferstein<br />Carly Krenn<br />Elaine Cui<br />Grayce Norden<br />Hans Anderson<br />[[Harlow Ganz]]<br />Katelyn Franta<br />Skye Smiley<br />Sophia Louricas<br />Stella Neubauer<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
|1<sup>st</sup> in Junior Large Groups | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Chaplin | |||
|Ballet | |||
|Adele Strommen<br />Audrey Ebertz<br />Audrey Parham<br />Ava Tellier<br />Bella Moore<br />Bella Saferstein<br />Carly Krenn<br />Danielle Kukuljan<br />Elise Schumacher<br />Emily Lin<br />Grace Mccraine<br />Haley Ritter<br />[[Harlow Ganz]]<br />Ivanna Baranivsky<br />Kate Uecker<br />Katelyn Franta<br />Kayla Reese<br />Lillian Haapoja<br />Maggie Wallander<br />Marit Torgerson<br />Mckenna Campbell<br />Mikaylah Grundtner<br />Natalie Fornshell<br />Ondine Scrimgeour<br />Riley Semira<br />Sally Rendleman<br />Sienna Hoy<br />Skye Smiley<br />Sophia Louricas<br />Stella Neubauer<br />Sullivan Neubauer | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan="25"|2018 | | rowspan="25"|2018 | ||