Sloane Dokman: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 125: | Line 125: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="10" |2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Floating World | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Lyrical | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|JUMP (St. Louis) | |JUMP (St. Louis) | ||
|1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | |1<sup>st</sup> in Junior Solos<br />You Rocked! | ||
| Line 136: | Line 136: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Minneapolis) | |NUVO (Minneapolis) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 141: | Line 144: | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Like a River Runs | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="5" | | ||
|JUMP (Minneapolis) | |JUMP (Minneapolis) | ||
|6<sup>th</sup> in Junior Solos | |6<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 151: | Line 154: | ||
|- | |- | ||
|NUVO (Omaha) | |NUVO (Omaha) | ||
| | |||
|- | |||
|Showbiz (Minneapolis) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 197: | Line 203: | ||
|2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | |2<sup>nd</sup> in Junior Duets/Trios | ||
|- | |- | ||
| | |Showbiz (Minneapolis) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||