Sofia Mah: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 251: | Line 251: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|2017 | ||
| | | rowspan="2"|Refugee | ||
| | | rowspan="2"| | ||
| | | rowspan="2"|Sydney Long<br />Madison Yoe<br />Sienna Trinh | ||
| | |Showstopper (Anaheim I) | ||
| | |7<sup>th</sup> in Junior Small Groups | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Act 1 Talent | |||
|High Gold | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2018 | ||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 265: | Line 268: | ||
| | | | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| | |2019 | ||
| | | | ||
| | | | ||