Sofia Mah: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 35: | Line 35: | ||
|8<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Platinum | |8<sup>th</sup> in Mini Solos<br />Platinum | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="9" |2015 | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Fireball | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" |Hip Hop | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" | | ||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
| Line 45: | Line 45: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Rainbow (Escondido) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="3" |Doin' the Do | |||
| rowspan="3" |Jazz | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
| Line 54: | Line 57: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | |Rainbow (Escondido) | ||
| rowspan=" | | | ||
| rowspan=" | |- | ||
| rowspan="3" |I Wanna Go to Hollywood | |||
| rowspan="3" |Musical Theatre | |||
| rowspan="3" | | |||
|Showstopper (Anaheim II) | |Showstopper (Anaheim II) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|StarQuest (San Diego) | |StarQuest (San Diego) | ||
| | |||
|- | |||
|Rainbow (Escondido) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Line 369: | Line 378: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| | |2019 | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||
| Line 376: | Line 413: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | |||
|- | |||
| | |||
| | | | ||
| | | | ||