Summer Montenegro: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 No edit summary |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 51: | Line 51: | ||
! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ! style="background:#f2c8e0;" |Place Awards | ||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2016 | | rowspan="2" style="text-align: center; " |2016 | ||
| style="text-align: center; " |2 By 4 | | style="text-align: center; " |2 By 4 | ||
| style="text-align: center; " |Ballet | | style="text-align: center; " |Ballet | ||
| Line 58: | Line 58: | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Duet/Trios | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Mini Duet/Trios | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Assise | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |Quinn Callahan | |||
| style="text-align: center; " |[[Kiarra Waidelich]] | |||
| style="text-align: center; " |24/7 (Las Vegas) | |||
| style="text-align: center; " |1<sup>st</sup> in Mini Duet/Trios | |||
|- | |- | ||
| style="text-align: center; " |2017 | | style="text-align: center; " |2017 | ||