Summer O’Haver: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
No edit summary |
||
| Line 152: | Line 152: | ||
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Focus | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Danny Lawn]] | ||
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | | style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix) | ||
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
| Line 160: | Line 160: | ||
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | | style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas) | ||
| style="text-align: center; " | | | style="text-align: center; " | | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |2018 | |||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Antonio) | |||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | |||
|} | |} | ||