Summer O’Haver: Difference between revisions

imported>Kingofgameshows800
No edit summary
Line 152: Line 152:
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |10<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Focus
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Focus
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="3" style="text-align: center; " |Contemporary
| rowspan="2" style="text-align: center; " |unknown
| rowspan="3" style="text-align: center; " |[[Danny Lawn]]
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix)
| style="text-align: center; " |NUVO (Phoenix)
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |5<sup>th</sup> in Junior Solos
Line 160: Line 160:
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |The Dance Awards Nationals (Las Vegas)
| style="text-align: center; " |
| style="text-align: center; " |
|-
| style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Antonio)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos
|}
|}