Summer O’Haver: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 160: | Line 160: | ||
| style="text-align: center; " |unknown scoring | | style="text-align: center; " |unknown scoring | ||
|- | |- | ||
| rowspan=" | | rowspan="4" style="text-align: center; " |2018 | ||
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Antonio) | | style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Antonio) | ||
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | | style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|- | |||
| style="text-align: center; " |Heartbeats | |||
| style="text-align: center; " |Contemporary | |||
| style="text-align: center; " |unknown | |||
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix) | |||
| style="text-align: center; " | | |||
|- | |- | ||
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Overload | | rowspan="2" style="text-align: center; " |Overload | ||