Summer O’Haver: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 160: Line 160:
| style="text-align: center; " |unknown scoring
| style="text-align: center; " |unknown scoring
|-
|-
| rowspan="3" style="text-align: center; " |2018
| rowspan="4" style="text-align: center; " |2018
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Antonio)
| style="text-align: center; " |24/SEVEN (San Antonio)
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos
| style="text-align: center; " |4<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
| style="text-align: center; " |Heartbeats
| style="text-align: center; " |Contemporary
| style="text-align: center; " |unknown
| style="text-align: center; " |JUMP (Phoenix)
| style="text-align: center; " |
|-
|-
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Overload
| rowspan="2" style="text-align: center; " |Overload