Summer O’Haver: Difference between revisions

No edit summary
>Kidgameshowlover800
Undo revision 102086 by 185.69.145.47 (talk)
Line 943: Line 943:
|Radix (Phoenix)
|Radix (Phoenix)
|1<sup>st</sup> in Mini Lines<br />1<sup>st</sup> in Mini Lines
|1<sup>st</sup> in Mini Lines<br />1<sup>st</sup> in Mini Lines
|}
|-
|rowspan="12" |2019
| rowspan="2" |2019
| rowspan="2" |Rinse and Repeat
| rowspan="2" |Rinse and Repeat
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="2" |Danny Lawn
| rowspan="2" |Danny Lawn
| rowspan="2" |[[Alexis Adair]]<br />[[Brookin Cooley]]<br /{[[Bostyn Brown]]<br />[[Brooke Judge]]<br />[[Carlee Schield]]<br />[[Jenna Valenzuela]]<br />[[Jaycee Wilkins]]<br />[[Avery Stamm]]<br />[[Reina Stamm]]<br />[[Taylor Knab]]
| rowspan="2" |[[Alexis Adair]]<br />[[Brookin Cooley]]<br /{[[Bostyn Brown]]<br />[[Brooke Judge]]<br />[[Carlee Schield]]<br />[[Jenna Valenzuela]]<br />[[Jaycee Wilkins]]<br />[[Avery Stamm]]<br />[[Reina Stamm]]<br />[[Taylor Knab]]
|Jump Phoenix
|Jump (Phoenix)
|1st overall in Teen line
|1<sup>st</sup> in Teen Lines
|}


==Dance Titles==
==Dance Titles==