Sydney Duhaime: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 43: | Line 43: | ||
| | | | ||
|Carmen Abdella<br />Miles Andela<br />[[Grace Armbruster]]<br />Isabella Nepi<br />Liana Orlando<br />Morgan Paul<br />Antonia Petersen<br />Abigail Pfaendtner | |Carmen Abdella<br />Miles Andela<br />[[Grace Armbruster]]<br />Isabella Nepi<br />Liana Orlando<br />Morgan Paul<br />Antonia Petersen<br />Abigail Pfaendtner | ||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |||
|Off With Your Head | |||
|Hip Hop | |||
| | |||
|Larisa Armstrong<br />Maya Consiglio<br />Samantha Dreisbach<br />Deborah Harrison<br />Jillian Jankowski<br />Rozlynn Johnston<br />Peighton Knoll<br />Paige Paul<br />Angelnae Randalle<br />Jenna Richardson<br />Kylyn Vito Cruz<br />Abigael Wise | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |Hall of Fame (Detroit) | ||
| | | | ||