Sydney Duhaime: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 26: | Line 26: | ||
|did not place | |did not place | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2017 | | rowspan="2"|2017 | ||
|Lorikeet | | rowspan="2"|Lorikeet | ||
| | | rowspan="2"|Open | ||
| | | rowspan="2"| | ||
|KAR (Detroit II) | |KAR (Detroit II) | ||
|2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos | |2<sup>nd</sup> in Elite 15-19 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|2018 | |Hall of Fame (Detroit) | ||
|Human | |1<sup>st</sup> in Senior Solos | ||
| | |-style="text-align: center; " | ||
| | | rowspan="2"|2018 | ||
| | | rowspan="2"|Human | ||
| rowspan="2"|Open | |||
| rowspan="2"| | |||
|KAR (Detroit II) | |||
|1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos | |1<sup>st</sup> in Elite 15-19 Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Hall of Fame (Detroit) | |||
|5<sup>th</sup> in Senior Solos | |||
|} | |} | ||