Sydney Pimentel: Difference between revisions
imported>Kingofgameshows800 |
imported>Kingofgameshows800 |
||
| Line 19: | Line 19: | ||
|1<sup>st</sup> in Petite Solos | |1<sup>st</sup> in Petite Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|2019 | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Slither | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Contemporary | ||
| rowspan=" | | rowspan="6"|Lauren Flores | ||
|StarQuest (Portland) | |StarQuest (Portland) | ||
|5<sup>th</sup> in Junior Solos | |5<sup>th</sup> in Junior Solos | ||
|-style="text-align: center; " | |||
|Spotlight (Portland) | |||
| | |||
|-style="text-align: center; " | |-style="text-align: center; " | ||
|KAR (Portland) | |KAR (Portland) | ||