Taylor Donahue: Difference between revisions

>Kidgameshowlover800
>Kidgameshowlover800
Line 32: Line 32:
|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|8<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
| rowspan="5" |2016
| rowspan="6" |2016
| rowspan="3" |Father
| rowspan="3" |Father
| rowspan="3" |Lyrical
| rowspan="3" |Lyrical
Line 45: Line 45:
|6<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|6<sup>th</sup> in Intermediate 9-11 Solos
|-
|-
| rowspan="2" |Hit the Road Jack
| rowspan="3" |Hit the Road Jack
| rowspan="2" |Jazz
| rowspan="3" |Jazz
| rowspan="2" |Mandy Rogers
| rowspan="3" |Mandy Rogers
|KAR (Pomona)
|
|-
|Hall of Fame (Ontario)
|Hall of Fame (Ontario)
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|7<sup>th</sup> in Junior Solos
|-
|-
|KAR (Pomona)
|The Dance Awards (Las Vegas)
|
|
|-
|-
Line 58: Line 61:
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |Contemporary
| rowspan="5" |
| rowspan="5" |
|NUVO
|NUVO (Anaheim)
|10<sup>th</sup> in Junior Solos
|10<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Runner-Up for Junior Female<br />BreakOut Artist
|-
|-
|Radix
|Radix (Anaheim)
|
|10<sup>th</sup> in Junior Solos<br />Runner-Up for Junior Female<br />Core Performer
|-
|-
|Move
|Move