Taylor Donahue: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 |
||
| Line 270: | Line 270: | ||
| | | | ||
|Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver | |Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
| rowspan="3" |2018 | |||
|Beat It | |||
|Jazz | |||
| | |||
|[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Danielle Silver | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
|But We Lost It | |But We Lost It | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
|[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Danielle Silver | |[[Kennedy Cochran-Putt]]<br />Naomi Corona<br />Ashley Dejulio<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />Stephanie Landeros<br />Danielle Silver | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| | |Sold Out | ||
|Jazz | |Jazz | ||
| | | | ||
| | |Adela Carpenter<br />Ashley Dejulio<br />[[Skye Filek]]<br />Stephanie Landeros<br />Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Ramasar<br />Kennedi Sandidge<br />Camryn Woods | ||
|Hall of Fame | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | | | ||
|} | |} | ||