Taylor Donahue: Difference between revisions
>Kidgameshowlover800 |
>Kidgameshowlover800 No edit summary |
||
| Line 306: | Line 306: | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
|2017 | | rowspan="4" |2017 | ||
|Clown | |Clown | ||
|Open | |Open | ||
| Line 312: | Line 312: | ||
|Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver | |Ivy Lanhardt<br />[[Jade Park]]<br />Kennedi Sandidge<br />Danielle Silver | ||
|Hall of Fame (Ontario) | |Hall of Fame (Ontario) | ||
| | |||
|- | |||
|Toxic | |||
|Jazz | |||
| | |||
|Ashley Dejulio<br />[[Taylor Donahue]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Silver | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Elastic Heart | |||
|Open | |||
| | |||
|Ashley Dejulio<br />[[Taylor Donahue]]<br />Brooklyn Keenan<br />Madison Kennedy<br />[[Makenzi Lauritzen]]<br />[[Jade Park]]<br />Danielle Silver | |||
|Hall of Fame (Ontario) | |||
| | |||
|- | |||
|Found You | |||
|Open | |||
| | |||
| | |||
| | |||
| | | | ||
|- | |- | ||